Świat ściemą i wódką płynący.

Każdy z nas w jakimś stopniu pozoruje swoją rzeczywistość, bo nie ukrywajmy, życie w wielu momentach nie jest takie piękne jakie być powinno. Każdy przywdziewa maski, niektórzy z większym rozmachem niż inni. Najtragiczniejszy jest moment, gdy człowiek zapomni kim jest i jak powinno wyglądać jego życie.

Notorycznie obserwuję i analizuje ludzi, czasami mniej lub bardziej trafnie. Kiedy damy sobie chwilę na zrozumienie czyichś zachować to możemy dostrzec ich prawdziwe oblicze. Często i gęsto widzę jak bardzo ludzie udają żeby zamaskować swoje kompleksy i emocje.

Najgorsi są faceci, im najtrudniej jest przyznać się do posiadania uczuć i jakiś tam marzeń. Przecież muszą zgrywać pewnych siebie kutasów, codziennie ogarniać nowe dupeczki, bo wianuszek kobiet wokół to jedyne co ich definiuje. Tacy twardzi, wyzbyci emocji, samce alfa. Z całym szacunkiem, ale pieprzenie. Między jedną, a n-tą dupeczką zachce mu się zwyczajnie poleżeć, poprzytulać, pocałować w czółko. I tak każdy. No, ale żaden się do tego nie przyzna, a już w ogóle kolegom.

O ile łatwiej byłoby gdybyśmy nie próbowali być kimś kim nie jesteśmy. Gdyby każdy mówił to co myśli, robił to co uważa, żył jak chce. W tym świecie brakuje prawdy, więc im prawdziwsi jesteśmy tym wartościowsze to życie.

xX

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Świat ściemą i wódką płynący.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s